Organisatie

Drs. I.U.M van der Eerden (Ivet)
Hoofd VU-NT2
Intern adres: Hoofdgebouw VU, kamer 13A-45
Telefoon: +31 (0)20 5986404
Email: i.u.m.vander.eerden@vu.nl
Ivet van der Eerden
Dr. B. Bossers(Bart)
Coördinator NT2 docentenopleiding / docent
Intern adres: Hoofdgebouw VU, kamer 13A-45
Telefoon: +31 (0)20 5986542
Email: b.h.bossers@vu.nl
Bart Bossers
Drs. C.W.H. van der Voort (Carola) 
Coördinator NT2 expert / trainer en opleider 
Intern adres: Hoofdgebouw VU, kamer 13A-45
Telefoon: +31 (0)20 5986575
Email:c.w.h.vander.voort@vu.nl 
Carola van der Voort
Drs. W. Elsing (Wilma) 
Coördinator NT2 academy & inburgering/ docent en trainer
Intern adres: Hoofdgebouw VU, kamer 13A-46
Telefoon: +31 (0)20 5986566
Email: w.elsing@vu.nl 
WilmaElsing
Drs. C.I. Hosea (Chrissy) 
Coördinator Assessments/Masterclasses
Intern adres: Hoofdgebouw VU, kamer 13A-45
Telefoon: +31 (0)20 59888102
Email: c.i.hosea@vu.nl 
Chrissy Hosea
S.A. Ligthart (Saskia)
Coördinator Marketing en communicatie
Intern adres: Hoofdgebouw VU, kamer 13A-45
Telefoon: 06-50278207
Email: s.a.ligthart@vu.nl
Saskia Ligthart
A. van Urk (Annelies), MA         
Coördinator cursusadministratie
Intern adres: Hoofdgebouw VU, kamer 12A-64
Telefoon: +31 (0)20 5986398
Email:a.van.urk@vu.nl
Annelies van Urk
Drs. H. Letz (Heidi)
Cursusadministratie
Intern adres: Hoofdgebouw VU, kamer 12A-64
Telefoon: +31 (0)20 5986398
Email: h.letz@vu.nl
Heidi small

N.J. Boelens (Boelie), BA           
Cursusadministratie
Intern adres: Hoofdgebouw VU, kamer 12A-64
Telefoon: +31 (0)20 5986398
Email: boelie.boelens@vu.nl

Boelie Boelens

S. Huijboom (Sabien), MA
Cursusadministratie
Intern adres: Hoofdgebouw VU, kamer 12A-64
Telefoon: +31 (0)20 5986398
Email: s.huijboom@vu.nl

Sabien Huijboom

M.H. Fu (Mijke), MA        
Cursusadministratie 
Intern adres: Hoofdgebouw VU, kamer 12A-64
Telefoon: +31 (0)20 59 82391
Email: m.h.fu@vu.nl

Mijke Fu

J. Snels (Jori), MA
Cursusadministratie
Intern adres: Hoofdgebouw VU, kamer 12A-64
Telefoon: +31 (0)20 5986398
Email: j.snels@vu.nl

Jori Snels

D.J. de Graaf (Daniëlla)       
Marketing en communicatie
Intern adres: Hoofdgebouw VU, kamer 13A-45
Telefoon: 06-12405249
Email: d.j.de.graaf@vu.nl

Daniella de Graaf